A A A

oferta

Główną gałęzią działalności naszej firmy jest produkcja i serwis plandek samochodowych dla potrzeb producentów i dealerów naczep, przyczep i innych zabudów skrzyniowych, a także wielu firm transportowych z terenu całej Polski, jak i produkcja hal namiotowych, namiotów, markiz i innych produktów z matriału PCV na potrzeby rynku detalicznego. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji stelaży pod namioty, przyczepy, naczepy.

Zlecenia realizujemy na podstawie:
-własnych pomiarów - bez konieczności zatrzymywania naczepy na placu,
-powierzonych wymiarów (rysunków) przez klienta,
-standardowych modeli określonych przez klienta.

Grafika
Oferujemy swoim klientom bardzo bogata ofertę dotycząca przygotowania i wykonania grafiki reklamowej, zarówno na produkowanych przez nas plandekach, jak również sztywnych zabudowach kontenerowych i innych jej elementach (np. drzwi naczep, kabiny pojazdów).

Wykorzystujemy szereg metod graficznych, które pozwalają wykonać każde zlecenie dla naszego klienta - od prostych napisów reklamowych do metody FULL COLOR (jakość zdjęcia).

Nasza firma służy fachowym doradztwem również w tych przypadkach, gdy specyfikacja standardowej plandeki nie spełnia oczekiwań lub wymagań ostatecznego odbiorcy.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Charakterystyka zamówień:
-Termin realizacji - od 2 do 5 dni, w zależności od potrzeb zamawiającego;
-Forma płatności - przelew 14 dni lub gotówka;
-Dostawa przesyłką kurierską lub odbiór własny.